LIVE STREAM

  • LIVE STREAM

    Transmisja na żywo eventów

    live stream

Live Stream

Transmisja Full HD 

Oferujemy transmisje na żywo  w jakości Full HD, tj. rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Jest to powszechnie obowiązujący standard – kamery pracują w takiej rozdzielczości, a łącza internetowe zapewniają najczęściej przepustowość pozwalającą korzystać ze streamingu full HD.

Streaming na wszystkie platformy

Wybór platformy streamingowej, to jeden z najważniejszych etapów planowania transmisji. W standardzie oferujemy transmisje przez YouTube oraz Facebook, a dla najbardziej wymagających klientów proponujemy platformy typowo biznesowe np. Livestream.

1-4 kamer
Począwszy od prostych jednokamerówek, oferujemy streaming dostosowany do Państwa potrzeb. Jedna kamera to statyczny obraz, służący raczej do archiwizacji niż ładnej realizacji. Ale już przy dwóch kamerach obraz, który trafia do internetu, jest znacznie ciekawszy!

Oprawa graficzna
Oferujemy zarówno podstawową, jak i rozszerzoną oprawę multimedialną streamingu. Począwszy od zaślepek przed transmisją i podczas przerw, na animowanych belkach i innych elementach skończywszy – wszystko dostosowane do Państwa potrzeb.

Oświetlenie planu
Prosty reflektor na statywie, czy oprawa świetlna gali? Ponieważ zajmujemy się również oświetleniem, nie musicie Państwo wynajmować zewnętrznej firmy do oświetlenia planu – jeśli w miejscu, w którym jest konferencja, jest zbyt ciemno – chętnie pomożemy rozwiązać również ten problem.

Najwyższa jakość dźwięku
Bardzo często najsłabszym ogniwem transmisji internetowej jest dźwięk – u nas jest inaczej! Zatrudniamy fachowców z wieloletnim doświadczeniem także przy realizacji eventów i konferencji. Dobre brzmienie to nasza codzienność – i nie jest związane z dodatkowym kosztem!

Rejestracja i postprodukcja
Oferujemy rejestrację materiału z transmisji w jakości emisyjnej i proxy. Na potrzeby klienta realizujemy postprodukcję podstawową (proste pocięcie materiału z kodowaniem do dowolnego formatu pliku) jak i postprodukcję pełną z opisami, efektami itp.

Stream On #01 - Opole Songwriters Festival 2018

Dzisiaj w trakcie naszej pierwszej z nadchodzących transmisji, prosto z Opole Songwriters Festival 2018 zobaczycie i usłyszycie zespoły Postman, oraz Izzy and the Black Trees

Opublikowany przez On Lemon Polska Niedziela, 30 września 2018